İzmir Son Dakika Haber Sitesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEO HABER ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
GARİBANIN , ÖNCE ALLAH,I ,SONRADA ALİ,Sİ VAR !!!25 Mart 2014

HABER ARA


Gelişmiş Arama
ÇEŞME'YE DOKTOR ADAY

ÇEŞME'YE DOKTOR ADAY

Tarih 30 Temmuz 2013, 11:43 Editör Site Yöneticisi

Dr. Mehmet Görgün, doğup büyüdüğü Çeşme'ye vefa borcunu ödemek için 2014 yerel seçimlerinde CHP'den Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı.

Önümüzdeki Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için başlayan adaylık sürecinin giderek hız kazandığı şu günlerde, Dr. Mehmet Görgün de Çeşme Belediye Başkanlığı için CHP'den aday adayı olduğunu açıkladı. Türkiye'de Morbid Obeziteli hastalarda ilk başarılı Laparoskopik Gastrik Bypass ameliyatını yaparak bu alanda öncü olan Dr. Mehmet Görgün, halen serbest muayene hekimi olarak göreve devam ediyor. Doğma büyüme Çeşmeli olan ve hemşerileri tarafından çok sevilen Görgün, Çeşme'ye vefa borcunu hizmet ederek ödemek istediğini söyledi. 2014 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde CHP'nin Çeşme Belediye Başkan adayı olmak için aday adaylığını açıklayan Görgün, "12 ay yaşadığım memleketime üyesi ve delegesi olmaktan gurur duyduğum CHP'nin belediye başkanı olarak hizmet vermek istiyorum" diye konuştu.
 
Başarılı cerrahlığının yanı sıra aynı zamanda iyi bir turizmci de olan Dr. Mehmet Görgün, Çeşme'nin köklü aileleri arasında yer alıyor. Çeşme'nin sorun ve ihtiyaçlarını yakından bilen Dr. Görgün, Çeşme'nin başta turizm olmak üzere hak ettiği yere gelmesi için çaba harcayacağını söyledi. Yeryüzündeki en güzel yaşam alanlarından biri olan Çeşme'de turizmi tüm yıla yaymak için çalışmalar yürüteceğini söyleyen Görgün, "Bütün bu çalışmaları yaparken başta yaşadığımız çevrenin korunması ve gelecek kuşaklara daha güzel ve yaşanabilir bir Çeşme bırakma prensibini hiçbir zaman unutmayacağız. Sadece turistlerin istek ve beklentileri değil yıl boyu Çeşme'de yaşamlarını sürdüren hemşerilerimizin talepleri doğrultusunda, halkla hep birlikte kentimizi yönetecek, geliştirecek ve güzelleştireceğiz." dedi.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

...Siyaset-3

levent pİriştina tam gaz !!!

levent pİriştina tam gaz !!! CHP buca belediye başkan adayı levent piriştina yerel seçimlere gübnler kala çalışmalarını tam gaz sürdürüyor...

Çelik, 'Paketle birlikte eksikliklerin giderildiğine inandığını düşünüyorum'

Çelik, 'Paketle birlikte eksikliklerin giderildiğine inandığını düşünüyorum' Çelik, demokratikleşme paketine ilişkin, "Kamuoyunda yaptıklarımızın nasıl algılandığı, nasıl karşılık gördüğüdü...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi